🤩 ❤️ NAKÚPTE V APRÍLI A UŠETRITE SO ŠPECIÁLNOU ZĽAVOU 4 % 🤩 ❤️ ŠPECIÁLNA ZĽAVA 4 % BUDE AKTIVOVANÁ VLOŽENÍM ZĽAVOVÉHO KÓDU: JAR4 🤩 ❤️ 👉 ZÍSKAŤ ZĽAVU JE JEDNODUCHÉ, V KOŠÍKU STAČÍ ZAKLIKNÚŤ POLÍČKO MÁM ZĽAVOVÝ KÓD, VLOŽIŤ KÓD: JAR4 🤩 ❤️ A ZĽAVA JE VAŠA 🤩 ❤️ 🤩 STLAČENÍM TLAČIDLA MÁM ZĽAVOVÝ KÓD SA ZĽAVA AKTIVUJE!

MULTI KOLAGÉN

Najpredávanejšie

akce 231123 sk 01
–10 %
Pôvodne: €49,90  (–10 %)
€44,90
divique vitaminc capsules
Vitamin C kapsule Divique 30 ks
Skladom (>2 ks)
Kód: 99/60
 
€4,90
kolagen divique
–12 %
Pôvodne: €40  (–12 %)
€34,90
3 položiek celkom
akce 231123 sk 01
Tip 2 + 1
–10 %
€44,90

Multi Kolagén Divique 300 g prášok Multi Kolagén DIVIQUE s obsahom piatich najdôležitejších typov kolagénu. Kolagén Typu  I, II, III, V a X slúži ako výživový doplnok pre...

Kód: 16212
divique vitaminc capsules
Akcia Novinka
€4,90

Vitamín C kapsule  Divique 30 ks Balenie 30 kapsúl, celkom 30 denných dávok.

Kód: 99/60
kolagen divique
–12 %
€34,90

Kapsule Kolagén Hyaluron Divique 500 g Multi Kolagén Hyaluron DIVIQUE s 5 typmi kolagénu v kapsuliach slúži ako výživový doplnok pre  revitalizovanie kostí, zubov, kože a...

Kód: 99/51

VEDELI STE TO?

Ľudia po 20. roku života produkujú vo svojej koži o 12 % MENEJ kolagénu každé desaťročie. U niektorých je to ešte väčší pokles.

To znamená, že v „strednom veku“ by ste mohli produkovať menej ako POLOVICU kolagénu, ktorý ste produkovali v mladosti. Ešte horšie je, že rôzne „faktory životného štýlu“, ktorým ste mohli byť vystavení – ako zlá strava, fajčenie, znečistenie, stres a nadmerné vystavovanie sa slnku – môžu vyčerpať hladinu kolagénu ešte rýchlejšie.

Zníženie kolagénu s vekom

Stručne povedané, táto z roka na rok eskalujúca strata kolagénu je kľúčovým dôvodom, prečo ľudia s pribúdajúcim vekom „vyzerajú staro“ a vysvetľuje, prečo v priebehu času:

  • Koža je ochabnutá a vráskavá
  • Vlasy sa stenčujú
  • Nechty strácajú svoju silu
  • Kĺby stuhnú
  • Zotavovanie z aktivity a cvičenia sa spomaľuje
  • Ťažkosti súvisiace s trávením občas „prichádzajú z ničoho“
  • A celkovo sa zdá, že sa naše telá otáčajú proti nám

Dobrá správa s jedným dôležitým upozornením: Zníženie produkcie kolagénu vo vašom tele po 20-ke sa môže zdať dosť frustrujúce. Sú tu však dobré správy: Výskum ukazuje, že môžete opäť zvýšiť hladinu kolagénu vo svojom tele konzumáciou väčšieho množstva kolagénu vo vašej strave! 

To platí bez ohľadu na vek, a to znamená – pokiaľ ide o Vašu pleť, vlasy, nechty, kĺby a ďalšie – skutočne môžete obnoviť a revitalizovať spôsob, akým vyzeráte a cítite sa a opäť si užívať výhody zdravej hladiny kolagénu.