🤩 ❤️ NAKÚPTE V JÚLI A UŠETRITE SO ŠPECIÁLNOU ZĽAVOU 4 % 🤩 ❤️ ŠPECIÁLNA ZĽAVA 4 % BUDE AKTIVOVANÁ VLOŽENÍM ZĽAVOVÉHO KÓDU: SUMMER4 🤩 ❤️ 👉 ZÍSKAŤ ZĽAVU JE JEDNODUCHÉ, V KOŠÍKU STAČÍ ZAKLIKNÚŤ POLÍČKO MÁM ZĽAVOVÝ KÓD, VLOŽIŤ KÓD: SUMMER4 🤩 ❤️ A ZĽAVA JE VAŠA 🤩 ❤️ 🤩 STLAČENÍM TLAČIDLA MÁM ZĽAVOVÝ KÓD SA ZĽAVA AKTIVUJE!

VEĽKOOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA

VEĽKOOBCHODNÉ PODMIENKY 

 

Ste vlastníkom predajne, kozmetického salónu alebo e-shopu a máte záujem o rozšírenie svojho sortimentu?

Získajte exkluzívny prístup k veľkoobchodným zľavám a buďte o krok pred ostatnými. Naším veľkoobchodom vieme spoľahlivo zabezpečiť pravidelnú dodávku produktov prezentovaných na tomto e-shope vo väčšom množstve a za zvýhodnené ceny. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť našu rozsiahlu ponuku autentických parfémov a detského oblečenia, ktoré vám pomôžu obohatiť vaše obchodné alebo e-commerce podnikanie. Sme pripravení stať sa Vašim spoľahlivým partnerom a zaistiť produkty z ktorých budú Vaši zákazníci nadšení.

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledovným informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky, svoj záujem o distribuciu a predaj naších produktov značky  môžete prejaviť vyplnením formulára na stránke  http://www.onlinovo.sk/kontakt,  zaslaním dopytu na emailovú adresu info@onlinovo.sk alebo si zaregistrovať svoj účet a následne nás požiadať o možnosť nastavenia veľkoobchodného cenníka.

Vo Vašom e-maily, registrácii, prosím, vždy uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (názov firmy, meno, priezvisko, IČO, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón) .

Veľkoobchodné objednávky   je možné realizovať cez e-shop  www.onlinovo.sk .

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom . Veľkoobchodné ceny sú v eurách s DPH a odporúčané maloobchodné ceny v eurách s DPH. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií tak, aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou.

OBJEDNÁVANIE

Veľkoobchodné ceny môžu byť odberateľovi poskytnuté v prípade, ak je objednávka vyššia ako 50,- € bez DPH a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky. Pri prvej objednávke je nutné dodržiavať podmienku odberu jedného druhu, typu produktu v celej veľkostnej škále (týka sa detského oblečenie, ponožiek, pančušiek, podkolienok,  legín, pyžám, ). Pri parfemoch je nutné objednať minimálne parfemy v hodnote 50€ bez DPH. 

Keďže ide o nárazovú výrobu jednotlivých kolekcií, nie vždy je všetko hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 3 pracovných dní . Pokiaľ tovar nie je skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať emailom, navrhneme Vám alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar, kým bude opäť skladom.

FAKTURÁCIA

Faktúru zasielame mailom, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Tovar zasielame až na základe uhradenej faktúry. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra za predošlé tovar nie je uhradená.

Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve . Čiastkové úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar. Po objednaní Vám bude vystavená faktúra. Po uhradení faktúry a pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar odošleme do 3 pracovných dní. Všeobecné obchodné podmienky nájdete na  http://www.onlinovo.sk/obchodne-podmienky

DORUČENIE

Doprava je realizovaná Slovenskou poštou alebo prepravnou spoločnosťou (kuriérskou službou). Poštovné a balné pri objednávke závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty a prepravnej spoločnosti.

ZÁVER

Obsah stránky www.onlinovo.sk podlieha autorskému právu . Aj v prípade, že je s Vami naviazaná veľkoobchodná spolupráca, musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky  www.onlinovo.sk . Zároveň Vás chceme požiadať o konzultáciu a naše odsúhlasenie, spoločnosťou ONLINOVO s.r.o., v prípade vlastnej tvorby marketingových materiálov, tlačovín a zverejňovania fotografií s nami predávanými produktami. Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na úspešnú spoluprácu.