🤩 ❤️ NAKÚPTE V APRÍLI A UŠETRITE SO ŠPECIÁLNOU ZĽAVOU 4 % 🤩 ❤️ ŠPECIÁLNA ZĽAVA 4 % BUDE AKTIVOVANÁ VLOŽENÍM ZĽAVOVÉHO KÓDU: JAR4 🤩 ❤️ 👉 ZÍSKAŤ ZĽAVU JE JEDNODUCHÉ, V KOŠÍKU STAČÍ ZAKLIKNÚŤ POLÍČKO MÁM ZĽAVOVÝ KÓD, VLOŽIŤ KÓD: JAR4 🤩 ❤️ A ZĽAVA JE VAŠA 🤩 ❤️ 🤩 STLAČENÍM TLAČIDLA MÁM ZĽAVOVÝ KÓD SA ZĽAVA AKTIVUJE!

UNISEX PARFÉMY

Parfumy sú jedným z najobľúbenejších kozmetických produktov na celom svete. Po dlhú dobu sa však parfumy predávali špeciálne pre ženy alebo mužov. V poslednej dobe narastá trend k unisex parfémom, ktoré môže používať každý bez ohľadu na pohlavie.

#ShowMore# Jednou z najväčších výhod unisex parfumov je, že ich môže nosiť ktokoľvek a nie sú obmedzené na špecifické rodové normy. To znamená, že ľudia si môžu vybrať vôňu, ktorá vyhovuje ich osobnosti a preferenciám bez toho, aby sa cítili obmedzovaní spoločenskými očakávaniami.

Unisex parfémy sú tiež skvelou voľbou pre páry, ktoré chcú zdieľať charakteristickú vôňu. Namiesto toho, aby mal každý svoj vlastný parfum, môže si vybrať unisex vôňu, ktorú si obaja užívajú, čím sa vytvorí jedinečné a intímne puto.

Najpredávanejšie

baccarat rouge540
–22 %
Pôvodne: €14,40  (–22 %)
od €12
maison francis kurkdjian oud satin mood edp 2
–21 %
Pôvodne: €15  (–21 %)
od €11,90
2 položiek celkom
baccarat rouge540
–22 %
od €12

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540  Objavte dokonalú vôňu pre všetky moderné ženy a mužov, ktorí žijú život podľa svojich vlastných pravidiel. Vyznačuje nasledovnými...

+ ďalšie
Kód: 17184/2 M
maison francis kurkdjian oud satin mood edp 2
–21 %
od €11,90

Maison Francis Kurkdjian OUD Satin Mood EAU DE PARFUM OUD Satin Mood Maison Francis Kurkdjian odráža túžbu tvorcu vniesť do života trblietavý vzhľad. Zahaľte sa do drevitej...

Kód: 17316/2 M